پارتیشن آکاردئون با طرح های خاص و مدرن

0

پارتیشن آکاردئون با طرح های خاص و مدرن
تاریخ : 13981127
استان : تهران
آدرس : تهران-بلوار نلسون ماندلا-خیابان سرو-شماره 7-واحد 12
تلفن : 09197808900
ایمیل : partishfurniture@gmail.com
وب سایت : partish.ir


ویژگی اصلی پارتیشن آکاردئون قابلیت جمع شدن آن می باشد که توسط ریل بالای آن می توان آن را به راحتی جمع نمود و در مواقع لزوم نیز از آن استفاده نمود.
پارتیشن های آکاردئون جمع شو می باشند و می توانید به راحتی در تمامی محیط ها از آن استفاده نمایید. از برترین مزایای این نوع پارتیشن می توان به حجم کمی که اشغال می نماید اشاره نمود.
مطمئنا برای جداسازی اتاق جلسات در شرکت خود و یا سالن پذیرایی خانه خود در زمان هایی که میهمان دارید به راحتی می توانید از پارتیشن آکاردئون استفاده نمایید.
در ساخت انواع پارتیشن آکاردئون توانسته ایم از تمامی متریالی مانند چوب ، آلومینیوم و شیشه استفاده نمود و طراحی هایی بسیار بروز و ایده آل را در این زمینه ارائه نماییم.
برخی از ویژگی های پارتیشن آکاردئو را می توان قابلیت شستشوی آن را دانست و همچنین عدم محدودیت در ساخت انواع ابعاد و اندازه ها ، امکان چاپ تصویر و طرح دلخواهتان بر روی آن و ثابت بودن رنگ آن و ماندگاری بسیار بالای آن دانست.
شما می توانید از تمامی متریال با توجه به سیلقه خود و نیاز تان در ساخت انواع پارتیشن آکاردئون استفاده نمایید. قطعا اگر رد نشدن صدا برای شما حائز اهمیت می باشد می تواندی از پارتیشن آکاردئون ام دی افی و یا با روکش براق هایگلاس استفاده نمایید.
با ما در گروه پارتیش در تماس باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما دوستان عزیزمان قرار دهیم.
  برچسب ها
  پارتیشن آکاردئون طرح های خاص مدرن

  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشتهای کاربران
  نام شما :
  ایمیل :
  وب:
  پیام :
  کد امنیتی :

  نمایش آگهی های مشابه