پارتیشن شیشه ای با قیمت ویژه 09197808900

0

پارتیشن شیشه ای با قیمت ویژه 09197808900
تاریخ : 13981127
استان : تهران
آدرس : تهران-بلوار نلسون ماندلا-خیابان سرو-شماره 7-واحد 12
تلفن : 09197808900
ایمیل : partishfurniture@gmail.com
وب سایت : partish.ir


پارتیشن شیشه ای را می توان به عنوان یک دیوار شیشه ای با طراحی منحصر به فرد و بسیار زیبا و شکیل دانست. توجه داشته باشید که پارتیشن شیشه ای قادر است تا تاثیر بسیار چشمگیری بر روی دکوراسیون فضای شما گذارد.
با پارتیشن شیشه ای قادر هستید تا عایقی صوتی ، و مانع بسیار خوبی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات استفاده نمایید. لازم به ذکر است که پارتیشن شیشه ای فضای بسیار کمی را از شما اشغال می نماید و همین سبب می شود تا بتوان آن را بهترین نمونه از پارتیشن اداری دانست.
از دیگر مزایای پارتیشن شیشه ای می توان به مواردی مانند زیبایی دکوراسیون اشاره نمود. نور از این نوع پارتیشن قابلیت عبور را دارد در نتیجه فضای شما را بسیار بزرگت و دلباز نمایش خواهد داد.
برای بستن دید نیز می توانید از طرح های متنوع بر روی این نوع پارتیشن استفاده نمایید و یا استفاده از پرده های کرکره می تواند انتخاب مناسبی در این زمینه باشد.
استفاده از شیشه به هیچ عنوان مانع از عبور نور نخواهد شد و نور طبیعی محیط شما را بهبود می بخشد و هزینه های شما برای تولید نور مصنوعی را کاهش خواهد داد.
با توجه به مزایای بسیار این نوع پارتیشن اداری این روزها شاهد آن در محل های متنوع می باشیم. و توانسته تا علاوه بر ایجاد حریم خصوصی آرامش روانی را نیز برای شما مهیا نماید.
جهت سفارش انواع پارتیشن اداری از جمله پارتیشن شیشه ای می توانید با ما در ارتباط باشید.
  برچسب ها
  پارتیشن شیشه ای قیمت ویژه 09197808900

  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشتهای کاربران
  نام شما :
  ایمیل :
  وب:
  پیام :
  کد امنیتی :

  نمایش آگهی های مشابه